Liga

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Lidze bowlingowej.ALB to system rozgrywek w kręgle, czyli połączenie zajęć sportowych, aktywnego wypoczynku i przyjacielskiej rywalizacji.

Kręgle  to obecnie szybko rozwijająca się dyscyplina sportu, aczkolwiek w naszym mieście jeszcze mało popularna, dająca jednak graczom z powodu swej „prostoty” i niezbyt wymagających zaawansowań technicznych  sporo satysfakcji i zadowolenia. W kręgle może grać każdy  ! Zawodnikami i użytkownikami naszej kręgielni są osoby w wieku od 6 do 80 lat, osoby o różnych zainteresowaniach  jak również osoby niepełnosprawne (często z naszych usług korzystają np.: stowarzyszenie, szkoły, oraz firmy ), a to dowód, że kręgle to gra dla wszystkich.
Niesłuszna, zatem jest postawa tych osób, które mają obawę przed kręglami odnoszącą się najczęściej do lęku przed tą pierwszą grą i wstydem, że nie potrafię -   bo w kręgle umie grać każdy !

Rozrywka jaką niewątpliwie jest gra w kręgle wbrew pozorom jest lekkim wysiłkiem fizycznym, który wzmacnia  organizm, przynosi ulgę zestresowanym, zapewnia rozrywkę zarówno tym, którzy ją uprawiają jak i tym, którzy mogą się jej przyglądać. Bowling to także adrenalina i pożyteczny sposób na jej wyzwolenie. Jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu i mamy nadzieję, że ten czas spędzicie Państwo grając w Amatorskiej, zakładowej Lidze Bowlingowej.
Profesjonalna organizacja i miejsce z pewnością  sprostają Państwa oczekiwaniom. Właśnie tu zmęczycie się fizycznie i odpoczniecie psychicznie przed kolejnym dniem w pracy. To miejsce pozwoli Państwu nawiązać nowe kontakty
 

Projekt i realizacja © 2017 - Agencja Reklamowa GABO s.c.